MENU

O MNIE
Daniel LoKo

Witam ciepło.

      Jestem modelarzem, tworzącym realistyczne dioramy i makiety kolejowe. Wszystkie moje prace, które chciałbym Państwu zaprezentować na mojej stronie, są wykonane w skali H0 (1:87), ale wykonuję prace również w skalach mniejszych, takich jak TT (1:120), oraz N (1:160).

       Pasja kolejowa i przyrodnicza, (w późniejszych latach i duża wiedza modelarska), towarzyszy mi od najwcześniejszych lat dzieciństwa, między innymi dzięki moim rodzicom, którzy od zawsze - jak pamiętam - kochali podróże koleją.

      Wieloletnie obcowanie z przyrodą, w którą wtopiona jest infrastruktura kolejowa, umiejętności plastyczne i architektoniczno-dekoratorskie, oraz pasja i miłość do kolei, dają mi możliwość tworzenia takich scenerii na makietach i dioramach, które cieszą oko, sprawiając, że zapomina się o zabawce, a uruchamia wyobraźnię, w której oglądający przenosi się w świat realizmu. Moim celem jest osiąganie jak najbardziej spektakularnych efektów, dzięki dbałości o szczegóły, niezwykłą dokładność, pietyzm i poziom wykonania.

      Korzystam z materiałów i produktów firm modelarskich i znanych producentów, dzięki czemu mogę odtworzyć, wykonać i uzyskać subtelne i osobliwe klimaty w moich pracach, tak dobrze nam znanych i ukochanych.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac w galeriach.

Zainteresowanych poradami związanymi z budową makiet i dioram zapraszam do polemiki.Pozdrawiam

daniel loko

Daniel LoKo  Daniel LoKo© 2012 
Wszystkie prawa zastrzeżone
ACEBOOK